ÇOCUK DÜNYASI

Rengarenk Bir Dünya

Rengarenk Bir Dünya
ÇOCUK DÜNYASI

Çocuk ve genç misafirler için özenle tasarlanan Everland Q Çocuk Kulübü'nde sınırsız eğlenceye hazır olun!

Everland Q Çocuk Kulübü üyesi çocuklar, gün boyu süren etkinliklerde eğlenirken öğrenir, öğrenirken eğlenirler. Ebeveynlere ihtiyaç duymadan yaşıtlar ile oyunlar oynayabilecekleri ve yeni arkadaşlıklar kurabilecekleri Everland Q Çocuk Kulübü’nde her şey çocuklara göre tasarlandı.

 

Çocuk Dünyası
Everland Q Farkı
Eşsiz Ayrıcalıklar

Everland Q Çocuk Kulübü’ne kayıt yapan çocuk misafirlerimizi birçok keyifli ayrıcalık bekliyor.

Kayıt işleminin hemen ardından yataklarında onları bekleyen küçük ayıcık ve mini barda bulunan sütün dışında, göz yakmayan şampuan, cinsiyete göre pembe ya da mavi bornoz ve terlikler, eşsiz ayrıcalıklardan sadece birkaçı...

Güvenlik

14 saat ücretsiz hizmet veren tek çocuk kulübü olan Everland Q Çocuk Kulübü’nde en kıymetli varlıklarınız, çocuk eğitmenlerinden ve animatörlerinden oluşan uzman ekibimize emanet.

Çocuk Restoranı

Çocuk ölçülerinde tasarlanmış büfe, masa ve iskemleler; onlara özel öğle ve akşam yemeği büfesi, dondurma, pasta, kek ve meyve saatleri...

En değerli varlığınız çocuklarınıza sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden sadece biri olan Çocuk Restoranı, onlara özel mekanda, sağlıklı bir yemek keyfi sürmeleri için tasarlandı.

Çocuk Resepsiyon

Konuklarımız, kendilerine özel tasarlanan “Everland Q Çocuk Resepsiyonu”nda karşılanır ve kayıtları bu resepsiyondan özel olarak yapılır. Bu noktadan Everland Q Ayımızın ayak izlerini takip ederek, Everland Q Çocuk Kulübü’ne ulaşırlar.

Everland Q City

Sanal Tur

Q CITY
EDUTAINMENT
Q CITY

Akdeniz’in ilk çocuk şehri olan Q CITY, tüm dünyada yükselen trend olan EDUTAINMENT (Education & Entertainment), yani “Eğlence ve Öğrence” konseptiyle tasarlandı.

Q CITY’nin mimarisi gerçek dünyanın küçültülmüş hali olan meslek ünitelerinden oluşmakta: Hastane, İtfaiye İstasyonu, Diş Kliniği ve Moda Tasarım Atöyesi. Bu birimlere yeni sezonda Banka, Dondurma Fabrikası ve Uzay merkezi de eklenecek.

EDUTAINMENT

Q CITY check-in noktasından pasaportlarını alan küçük misafirlerimiz, Q CITY vatandaşı olarak tamamen kendileri için tasarlanmış bu iş kollarında eğitmenleri gözetiminde çalışarak Q PARA kazanıyorlar ve harcayabiliyorlar.

Her bölümde ayrı bir hikaye deneyimleyerek, o bölümün ve mesleğin özel kıyafetlerini giyip, hikayenin içinde aktif olarak rol alıyorlar. Böylece hem öğreniyor hem de eğleniyorlar.

Akdeniz’in ilk çocuk şehri olan Q CITY, tüm dünyada yükselen trend olan EDUTAINMENT (Education&Entertainment), yani “Eğlence ve Öğrence” konseptiyle tasarlandı.

Q CITY’nin mimarisi gerçek dünyanın küçültülmüş hali olan meslek ünitelerinden oluşmakta: Hastane, İtfaiye İstasyonu, Diş Kliniği ve Moda Tasarım Atöyesi. Bu birimlere yeni sezonda Banka, Dondurma Fabrikası ve Uzay merkezi de eklenecek.

EĞLENCE ODALARI
Everland Q City Top Havuzu

İşte çocuklarımızın kendilerini kaybettikleri, anne - babalarınsa çocuk olmak istedikleri çılgın oyun odamız PlayBarn. Çocuklarımız burada rengarenk topların içine gömülüyor, rengarenk toplarla atışlar yapıyor ve rengarenk kaydıraklardan kayıyorlar...

PlayBarn’da çocuk olmanın tadını doyasıya çıkaran çocukların çığlıkları ve kahkahaları görülmeye değer.

Lego Odası

Lego odasının duvarlarındaki kalıplarla, çocuklarınız hayal güçlerini kullanarak yaratıcılıklarını geliştirebilir, diledikleri gibi resim yapabilir.

Everland Q Aktivite Odası

Masa oyunları, kutu oyunları ve el işi aktiviteleriyle çocuklarınız harika vakit geçirecek; tatiliniz tüm aileniz için keyfe dönüşecek.

Sinema

Everland Q Çocuk Kulübü bünyesinde, farklı dil gruplarındaki çocuklara ana dillerinde film ve çizgi film gösterimleri sunabilmek için sinema bulunuyor.

Bebek Odası

Uzman bakıcılar eşliğinde hizmet veren ve 1-3 yaş arasındaki çocuklarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz Everland Q Bebek Odası, dünyaca ünlü markalardan oluşan oyuncakları ile miniklere mutlu anlar yaşatırken, sizleri de rahatlatacak

Uyku Odası

Baby-phone telsizler ile bebeğinizi uyurken her an takip edebilir, uyandığında görevliler tarafından size haber verilmesini isteyebilirsiniz.

AKTİVİTELER & ETKİNLİKLER
Uçurtma Festivali

Her yıl ulusal bayramlarda düzenlediğimiz Geleneksel Uçurtma Festivali ile gökyüzünü rengarenk uçurtmalarla süslüyor, bayramın coşkusunu 7’den 70’e muhteşem bir keyifle yaşıyoruz.

Baloncuk Aktivitesi

Çocukların çok sevdiği baloncuklarla dolu bu eğlenceli aktivitede, yemyeşil çimler üzerinde harika bir yaz günü yaşıyoruz.

Geri Dönüşüm Aktivitesi

Eğitici ve çok eğlenceli geri dönüşüm aktivitesinde, çocuklar yaratıcılıklarını geliştirerek keyifli vakit geçiriyor.

Define Avı

Özel dekoru ve parkuruyla Türkiye’de ilk defa düzenlenen Define Avı oyunu, her iki haftada bir çocukları bekliyor.

İnteraktif Sahne Şovları

Koreograflar tarafından hazırlanan özel kostümlü şovlar, çocuk defileleri ve müzikaller ile muhteşem bir şov sahnelemek için tüm yaş gruplarından çocukları, Everland Q Çocuk Kulübü’ne bekliyoruz.

Çocuk Festivali

Şişme oyunlar, sihirbaz şov, tahta bacak, palyaçolar ve çok daha fazlası...

Özel oyun ve aktivitelerle dolu muhteşem bir festivalde Everland Q bahçesinde buluşalım.

Doğum Günü Partileri

Balonlar, konfetiler, pastalar, müzik, dans ve eğlence...

Everland Q; çocuklarınızın en güzel, en mutlu günlerinde onlara muhteşem bir eğlence ve unutulmaz bir doğum günü partisi hazırlıyor.