AB-I ZEN SPA

Huzura Kavuşun

Huzura Kavuşun
AB-I ZEN SPA

4.500 m² alan üzerine inşaa edilen AB-I ZEN Spa; özel mimarisi, masaj ve terapileriyle iyi hissetmek istediğiniz her an uzman ekibiyle sizleri bekliyor.

Sunduğu 150 farklı bakım ve uygulamada %100 organik ve doğal ürünler kullanılan AB-I ZEN Spa’nın büyülü dünyasında muhteşem deneyimlerle tanışın.

AB-I ZEN SPA

Sanal Tur

AB-I ZEN SPA
Bakım ve Uygulamaları
Masaj Ve Holistik Ritüeller

Fiziksel ve zihinsel rahatlama için yapılan manipülasyonların tümüdür.

Doğal yağlar ile yapılan Sıcak Yağ Masajı, Geleneksel Tai Masajı, Bali Masajı, Aroma Terapi masaj seçenekleri, Shiatsu gerçek dünyadan uzaklaşmak isteyenler için sunduklarımız... Özel konuklarımız olan çocuklar özel çocuk masajı ile kendilerini ayrıcalıklı hissedecekler.

Yüz Bakımı

Doğanın sağlıklı cilde cevabı, gelişmiş yüksek performanslı bakımlardan, onarıcı lift-off maskelere, gözle görülür fayda sağlayan temel bakımlara kadar özel bakımların geniş seleksiyonunu AB-I ZEN SPA'da sunulur.

Yaşlanmayı önleyici bakımlar, göz bakımları, dengeleyici cilt bakımları ,24 Ayar Altın Yüz Bakımı, Havyar Yüz Bakımı, Vitamin Yüz Bakımı ve Anti Aging Bakımı lüksten vazgeçemeyenler için uygulanan bakım yelpazemiz sizleri bekliyor.

Vücut Bakımı

Ab I-Zen Spa’da yer alan yüz ve vücut şekillendirme, selülit tedavisi ile yağ yakma cihazlarının en gelişmişi olan Power Shape II sayesinde; kilo verip bölgesel yağlarınızdan ve selülitlerinizden kurtulurken aynı zamanda kolajen yenilemesi, yüz ve vücut şekillendirmesinde de etkili tedavi sonuçları sunar.

Hamam Ve Spa Ritüelleri

Ab-ı Lal, Keyf-i Arz, Dü A-lem spa ritüelleri, sizi günlük hayatın stresinden uzaklaştıracak bakımlarımızdan yalnızca bir kaçı. Hamam-ı Keyf ise, hamam tutkunlarının özel VIP hamamımızda mutlaka denemeleri gereken özel bir uygulama.

Salon Bakımı
~
AB-I ZEN SPA
Wellness
Daha Sağlıklı Hissetmek İçin

Daha sağlıklı olmak, daha iyi görünmek, bedensel ve ruhsal bütünlüğü sağlamak için “iyi yaşamaya” adanmış bir dünya...

Fitness, SPA, masaj, duş, doğru beslenme, cilt bakım, vücut bakımı, hamam, sauna, yüzme, yürüyüş gibi uygulamaların yanı sıra konsültasyon, beslenme danışmanlığı, kişisel egzersiz imkanlarıyla Ab-ı Zen Spa’da yaşam kalitenizi ve enerjinizi yükseltecek eşsiz keyifler sizi bekliyor.