Çocuk Dünyası

Eğlenceli Oyun Alanı

Eğlenceli Oyun Alanı
Çocuk Dünyası

Çocuklar ve gençler için tasarlanan çok özel aktivite ve eğlence kompleksi Everland Q Çocuk Kulübü’nde çocukların kendilerini özel hissetmesi için her şey düşünüldü.

Everland Q Çocuk Kulübü üyesi çocuklar, gün boyu süren etkinliklerde eğlenirken öğrenir, öğrenirken eğlenirler.

Ailelerine ihtiyaç duymadan yaşıtları ile birlikte olabilecekleri, yeni arkadaşlıklar kurabilecekleri ve hayallerindeki oyun ortamını yaşayabilecekleri Everland Q Çocuk Kulübü’nde her şey çocuklara göre tasarlandı.

Çocuk Dünyası
Everland Q Farkı
Eşsiz Özellikler

Everland Q Çocuk Kulübü kayıt işlemlerinden sonra odasına giden minik konuklarımız yataklarında onları bekleyen küçük ayıcıklarını, mini barlarında ise sütlerini bulurlar.

Bununla da bitmez onları bekleyen ayrıcalıklar gözlerini yakmayacakları şampuanları, konuğumuz kız ise pembe, erkek ise mavi bornozları ve terlikleri kendilerini evde hissetmeleri için hazırlanmıştır.

Güvenlik

14 saat ücretsiz hizmet veren tek çocuk kulübü olan “Everland Q Çocuk Kulübü’nde çocuklarınız, çocuk eğitmenleri ve çocuk animatörlerinden oluşan uzman ekibimize emanet.

Her zaman çocuklarının ne yaptıklarını merak eden anne-babalar ise Everland Q Çocuk Kulübünde kurulmuş olan kamera sistemi sayesinde, odalarındaki televizyon kanallarından ya da akıllı cihazlarından, Everland Q Çocuk Kulübünü gün boyunca canlı olarak izleyebiliyor.

Çocuk Restoranı

Çocuk ölçülerinde tasarlanmış büfe, masa ve iskemleler; onlara özel öğle ve akşam yemeği büfesi, dondurma, pasta, kek ve meyve saatleri... En değerli varlığınız çocuklarınıza sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden sadece biri olan Çocuk Restoranı, onlara özel mekanda onlara özel sağlıklı bir yemek keyfi için tasarlandı.

Çocuk Resepsiyon

Konuklarımız, kendilerine özel tasarlanan “Everland Q Çocuk Resepsiyonu”nda karşılanır, kendilerinin kayıtları bu resepsiyondan özel olarak yapılır ve bu noktadan Everland Q Ayımızın ayak izlerini takip ederek ulaşırlar Everland Q Çocuk Kulübü’ne.

Everland Q City

Sanal Tur

Q CITY
EDUTAINMENT
Q CITY

Akdeniz’in ilk çocuk şehri olan Q CITY, tüm dünyada yükselen trend olan EDUTAINMENT (Education&Entertainment), yani “Eğlence ve Öğrence” konseptiyle tasarlandı.

Q CITY’nin mimarisi gerçek dünyanın küçültülmüş hali olan meslek ünitelerinden oluşmakta: Hastane, İtfaiye İstasyonu, Diş Kliniği ve Moda Tasarım Atöyesi. Bu birimlere yeni sezonda Banka, Dondurma Fabrikası ve Uzay merkezi de eklenecek.

EDUTAINMENT

Q CITY check-in noktasından pasaportlarını alan küçük misafirlerimiz, Q CITY vatandaşı olarak tamamen kendileri için tasarlanmış bu iş kollarında eğitmenleri gözetiminde çalışarak Q PARA kazanıyorlar ve harcayabiliyorlar. Her bölümde ayrı bir hikaye deneyimleyerek, o bölümün ve mesleğin özel kıyafetlerini giyip hikayenin içinde aktif olarak rol alıyorlar. Böylece hem öğreniyor hem eğleniyorlar.

Akdeniz’in ilk çocuk şehri olan Q CITY, tüm dünyada yükselen trend olan EDUTAINMENT (Education&Entertainment), yani “Eğlence ve Öğrence” konseptiyle tasarlandı.

Q CITY’nin mimarisi gerçek dünyanın küçültülmüş hali olan meslek ünitelerinden oluşmakta: Hastane, İtfaiye İstasyonu, Diş Kliniği ve Moda Tasarım Atöyesi. Bu birimlere yeni sezonda Banka, Dondurma Fabrikası ve Uzay merkezi de eklenecek.

Eğlence Odaları
Everland Q City Top Havuzu

İşte çocuklarımızın kendilerini kaybettikleri, anne – babalarınsa çocuk olmak istedikleri Çılgın Oyun Odamız PlayBarn. Çocuklarımız burada rengârenk topların içine gömülüyor, rengârenk toplarla atışlar yapıyor ve rengârenk kaydıraklardan kayıyorlar... Play Barn’da çocuk olmanın tadını doyasıya çıkaran çocukların çığlıkları ve kahkahaları görülmeye değer...

Everland Q City Lego Odası

Lego odasının duvarlarındaki kalıplarla çocuklarınız hayal güçlerini kullanarak yaratıcılıklarını geliştirebilir, diledikleri gibi resim yapabilir.

Everland Q City Aktivite Odası

Masa oyunları, kutu oyunları ve el işi aktiviteleriyle çocuklarınız harika vakit geçirecek; tatiliniz tüm aileniz için keyfe dönüşecek.

Everland Q City Sinema

Everland Q Çocuk Kulübü, bünyesinde farklı dil gruplarındaki çocuklara ana dillerinde film ve çizgi film gösterimleri sunabilmek için sinema bulunmaktadır.

Everland Q City Bebek Odası

Alanında uzman bakıcılar eşliğinde hizmet veren, 1-3 yaş arasındaki çocuklarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz Everland Q Bebek Odası, dünyaca ünlü markalardan oluşan oyuncaklarıyla miniklere mutlu anlar yaşatacak, sizin içiniz rahat olacak.

Everland Q City Uyku Odası

Baby-phone telsizler ile bebeğinizi uyurken her an takip edebilir, uyandığında görevliler tarafından size haber verilmesini isteyebilirsiniz.

Aktiviteler & Etkinlikler
Uçurtma Festivali

Her yıl ulusal bayramlarda düzenlediğimiz Geleneksel Uçurtma Festivali ile gökyüzünü rengarenk uçurtmalarla süslüyor, bayramın coşkusunu 7’den 70’e muhteşem bir keyifle yaşıyoruz.

Baloncuk Aktivitesi

Çocukların çok sevdiği baloncuklarla dolu bu eğlenceli aktivitede yemyeşil çimler üzerinde harika bir yaz günü yaşıyoruz.

Geri Dönüşüm Aktivitesi

Eğitici ve çok eğlenceli geri dönüşüm aktivitesinde çocuklar yaratıcılıklarını geliştirerek keyifli vakit geçiriyor.

Define Avı

Özel dekoru ve parkuruyla Türkiye’de ilk defa düzenlenen Define Avı oyunu, her iki haftada bir çocukları bekliyor.

İnteraktif Sahne Showları

Koreograflar tarafından hazırlanan özel kostümlü şovlar, çocuk defileleri ve müzikaller ile muhteşem bir Show sahnelemek için tüm yaş gruplarından çocukları Everland Q Çocuk Kulübü’ne bekliyoruz.

Çocuk Festivali

Şişme oyunlar, sihirbaz show, tahta bacak, palyaçolar ve çok daha fazlası... Özel oyun ve aktivitelerle dolu muhteşem bir festivalde Everland Q bahçesinde buluşalım.

Doğum Günü Partileri

Balonlar, konfetiler, pastalar, müzik, dans ve eğlence... Everland Q, çocuklarınızın en güzel, en mutlu günlerinde onlara muhteşem bir eğlence, unutulmaz bir doğum günü partisi hazırlıyor.